Вакансія Главный бухгалтер, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Главный бухгалтер (Авангард-Агро, ООО ). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

Вакансія: Главный бухгалтер (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії</p> <p>Торгово-промышленная компания приглашает на работу главного бухгалтера с частичной занятостью (можно как подработка, но с перспективой на полный рабочий день.) Работы немного, но вести бухгалтерию на 2 предприятия: производство + с/х. (предприятия небольшие)</p> <p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Опыт работы на должности главного бухгалтера от 5 лет (работа на производственном/сельхоз.предприятии станет преимуществом);</li><li>Знание 1С 8, Клиент-банк;</li><li>Высшее образование.</li><li>Инициативность, ответственность, внимательность.</li></ul><p><strong>Обязанности:</strong></p> <ul><li>Ведение частичного бухгалтерского учета на 2 предприятиях (производство + агро)</li><li>Начисление заработной платы;</li><li>Составление и предоставления бухгалтерской и финансовой отчетности</li><li>обязательно проживание в Запорожье (не ВПО)</li></ul><p><strong>Мы предлагаем:</strong></p> <ul><li>Частичная занятость (с перспективой на полный день)</li><li>офис в центре города (р-н Анголенко)</li><li>график работы: с 9.00 до 16.00</li></ul><p>Ждем Ваших резюме!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер на склад Лорхен договірна
Бухгалтер Рудомайн договірна
Бухгалтер Агрокормэкспорт 8000 грн.
Головний бухгалтер, фінансовий директор (управлінський облік... Автомум, компания 25000 грн.
Бухгалтер 1с Дом Подарка Позитив 10000 грн.
Головний бухгалтер IZIiChar 25000 грн.
Бухгалтер Консалтингова агенція «Ві... договірна
Главный бухгалтер Клиника доктора Василевич... 9000 грн.
Операціоніст Кит-групп 20000 грн.
Касир у пункт обміну валют Кит-групп 13000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: