Вакансія Офіс-адміністратор, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Офіс-адміністратор (Activitis). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Офісний персонал / Офіс-адміністратор

На 28.06.2022 в нашій базі:  87 вакансій,   1170 резюме

Вакансія: Офіс-адміністратор (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Основні завдання в роботі:</strong></p> <ul><li>зустріч гостей офісу; </li><li>організація постачання офісу канцтоварами та іншими витратними матеріалами;</li><li>контроль робочого стану офісної техніки;</li><li>досвідчена організація діловодства; </li><li>фінансова грамотність;</li><li>збір та консолідація информації;</li><li>швидке та якісне виконання доручень керівництва;</li><li>органайзер ділових зустрічей та нарад за потреби; </li><li>ведення протоколу зустрічей; </li><li>уміння працювати в Excel;</li><li>знання бухгалтерських програм буде перевагою; </li></ul><p><strong>Кандидат на дану вакансію:</strong></p> <ul><li>повна середня спеціальна/вища освіта;</li><li>досвід роботи на аналогічній позиції від 1-го року;</li><li>наявність сертифікатів за напрямком буде перевагою;</li><li>комп’ютерна грамотність, володіння програмами MS Office, Google Docs, MS Excel;</li><li>відмінні організаторські здібності;</li><li>високий рівень самовладання, стресостійкості, мультизадачності. </li></ul><p><strong>Етапи співбесіди:</strong></p> <ol><li>резюме, телефонне інтерв'ю.</li><li>співбесіда з HR в офісі компанії.</li><li>розмова з керівним складом комп</li></ol>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу A.S.Y. Realty Company 15000 грн.
Адміністратор в команду Вет Клиника PetService 10900 грн.
Менеджер по персоналу, Психолог - кадровик Вет Клиника PetService 12300 грн.
Менеджер по бронированию билетов Два билета 16000 грн.
Помічник керівника ФОП Петрук Андрій Григоро... 12000 грн.
Оператор 1С Консалтингова агенція «Ві... 7300 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Менеджер з продажу в сегменті роздрібні ринки КОМОРА ОПТ договірна
Менеджер по персоналу DirectAuto 15000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: