Вакансія Менеджер по роботі з клієнтами, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер по роботі з клієнтами (Строймонтаж Альянс-Україна ТОВ ). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Офісний персонал / Менеджер по роботі з клієнтами

На 28.06.2022 в нашій базі:  87 вакансій,   1170 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з клієнтами (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Ірпінь
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong>СТРОЙМОНТАЖ АЛЬЯНС-УКРАЇНА з 2007 року працює на ринку України в сфері оптової торгівлі обладнанням для внутрішніх систем опалення та водопроводу, а так само проведенням монтажу і ремонту. Об'єкти від квартири до житлового комплексу. У зв'язку з розширенням компанії, потрібні менеджери по роботі з клієнтами. Навчання безкоштовно. Робота віддалено і в офісі. Випробувальний термін після навчання 1 місяць. ЗП до 50 000 грн на місяць і залежить від укладених угод.</p> <p>Опис вакансії</p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>самостійність, вміння працювати на результат.</li><li>здатність засвоювати технічну інформацію.</li><li>вільне спілкування по телефону з незнайомими людьми.</li><li>знання Word, Exel, Outlook.</li><li>вміння вести активний пошук клієнтів.</li></ul><p>Робота:</p> <ul><li>офіс в Ворзелі, з 10.00 до 18.00, ± залежить від зустрічей з клієнтом, вт-суб. Відпустка 1−14 січня взимку і 2 тижні на вибір.</li><li>робота з магазинами, монтажниками, забудовниками. В офісі 2 раза на тиждень.</li><li>проведення презентацій матеріалів і робіт, збір побажань клієнта, передача їх в монтаж, прийом робіт і передача їх клієнту.</li></ul><p>Час співбесіди узгодити по телефону 097−015−7616 Альбіна Василівна</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу A.S.Y. Realty Company 15000 грн.
Адміністратор в команду Вет Клиника PetService 10900 грн.
Менеджер по персоналу, Психолог - кадровик Вет Клиника PetService 12300 грн.
Менеджер по бронированию билетов Два билета 16000 грн.
Помічник керівника ФОП Петрук Андрій Григоро... 12000 грн.
Оператор 1С Консалтингова агенція «Ві... 7300 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Менеджер з продажу в сегменті роздрібні ринки КОМОРА ОПТ договірна
Менеджер по персоналу DirectAuto 15000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: