Робота Запоріжжя: Медицина, фармацевтика - вакансії, Робота в Запоріжжі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Медицина, фармацевтика.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

Вакансії в Запоріжжі / Вакансії в Запоріжжі / Вакансії Медицина, фармацевтика, Запоріжжя

На 27.01.2020 в нашій базі:  115 вакансій,   6346 резюме

Робота в Запоріжжі в рубриці Медицина, фармацевтикаНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Медицина, фармацевтика в Запоріжжі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Медицина, фармацевтика»).


По вашому запиту знайдено: 263 вакансій
 • Вакансія: Косметолог

  Николь, академия красоты

  Стабильно развивающейся в течение 17 лет Академии красоты требуется косметолог для ведения курсов косметологии, проведения семинаров по косметологии, продвижения профессиональной косметики.

  Звоните в рабочий день, который хотите подъехать, с 13ч до 17ч, и подъезжайте на собеседование с документами об образовании и распечатанным резюме в назначенное по телефону время.

 • Потрібні робочі (жінки, чоловіки і сімейні пари) для роботи в будинках для людей похилого віку в Німеччину. Вимоги: наявність біометричного закордонного паспорта обов'язково, працьовитість, вік від 18 до 60 років, без шкідливих звичок, працьовитість, знання німецької мови не обов'язково. Обов'язки: прибирати в кімнатах, видавати ліки, супроводжувати на прогулянки, супроводжу...

 • Вакансія: Массажист-преподаватель

  Николь, академия красоты

  Стабильно развивающейся в течение 17 лет Академии красоты требуется преподаватель по массажу с опытом работы. Предпочтительно медобразование.

  Звоните с 13ч до17ч в рабочий день, который хотите подъехать и подъезжайте на собеседование с документами об образовании и резюме в назначенное по тел. время.

  Требования: опыт работы, умение преподавать, знание различных ви...

 • Стабильно развивающейся в течение 16 лет Академии красоты требуется косметолог для преподавания на курсах.

  Звоните в рабочий день, который хотите подъехать с 13ч до17ч и подъезжайте на собеседование с документами об образовании и распечатанным резюме в назначенное по тел. время.

  Требования: Профильное образование, в т.ч. предпочтительно медицинское, умение препод...

 • Вакансія: Сиделка на дому

  Агентство Ваша няня

  Требуется сиделка посуточно, по уходу за пожилым человеком.

  Работа в Киеве, Оболонский район

  Уход за пожилой женщиной - ходячая.

  Работа вахтовым методом 7/7, 15/15 суток.

  Оплата 750грн в сутки. 11250грн/15 сут


  Звоните! Резюме не рассматриваем. Есть другие варианты работы.

  Агентство домашнего персонала "Ваша няня"

  Адрес...

 • Вакансія: Ассистент стоматолога

  Медицинский центр Биостом

  Стоматологическая клиника приглашает на работу ассистента стоматолога ( медсестру). Опыт работы в стоматологии приветствуется, образование среднее специальное.Возможно обучение.

  Условия работы:Работа по графику.

  Обязанности: ассистировать врачу-стоматологу, подготовка рабочего места, проведение R-исследований, стерилизация, ведение мед. документации.

  ...
 • Вакансія: Ветеринарный врач

  Ветклиника ЗооДОКТОР

  Умение вести консультативный приём, осмотр животных, постановка в/м, в/в, инъекции?. Возможна стажировка.

  ...
 • Вакансія: Лікар-реабілітолог

  Центр здоровья "Dolphins"

  Требования: професійність, комунікабельність

  Обязанности: консультація та огляд клієнтів, скорегування на необхідні тренування, відповідно до захворювання клієнта, приймати участь у складанні реабілітаційних програм.

  Условия: повний робочий день, рівень ЗП за результатами співбесіди

  ...
 • Виїзд з України: 26.02.2020
  Зарплата: 1200 євро
  Регіон: Mechernich

  Вимоги:
  • Жінка від 35 років
  • Знання німецької мови — середній і вище
  • Наявність біометричного паспорту

  Умови праці:
  Жінка, 93 роки, страждає на деменцію, сліпа, пересувається на візку.

  Обов’язки:

 • Требуется Администратор в Центр здоровья "DOLPHINS"

  Требования: медицинское образование, свободный пользователь ПК (1C, Word, Excel, Paint), умение вести страницы в соц.сетях, ответственность, коммуникабельность, стремление к своему профессиональному развитию и усовершенствованию.

  Работа посменно (составляется внутренний график)

  ЗП по результатам собеседова...


Пошук роботи в Запоріжжі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Запоріжжі. Пошук роботи в Запоріжжі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Медицина, фармацевтика з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Запоріжжя і вакансії Запоріжжі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: