Вакансія Менеджер з продажу нерухомості - ріелтор (Салтівка), Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер з продажу нерухомості - ріелтор (Салтівка) (Салтівське агентство нерухомості). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Нерухомість та страхування / Менеджер з продажу нерухомості - ріелтор (Салтівка)

На 21.07.2024 в нашій базі:  398 вакансій,   931 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу нерухомості - ріелтор (Салтівка) (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>САЛТІВСЬКЕ агентство нерухомості</strong>, як випливає з назви, веде свою професійну діяльність виключно у <strong>САЛТІВСЬКОМУ житловому масиві</strong> — найбільшому районі не лише Харкова, а й усієї України.</p> <p></p> <p>Ми надаємо всі необхідні <strong>послуги з купівлі-продажу житлової нерухомості</strong> (вторинного та первинного ринку) у нашому районі.</p> <p></p> <p>Насиченість бази об'єктів із щохвилинним оновленням <strong>дає Вам можливість підібрати</strong> нерухомість під запит найвибагливішого клієнта.</p> <p></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>- проживання на Салтівці;</p> <p>- презентабельний зовнішній вигляд;</p> <p>- самоорганізація та самодисципліна;</p> <p>- вміння правильно планувати свій робочий час.</p> <p>- вміння працювати з великим обсягом інформації;</p> <p>- вміння та прагнення працювати в дружній команді;</p> <p>- грамотне усне та письмове мовлення, етика ділового спілкування;</p> <p>- відповідальність, уважність, доброзичливість, пунктуальність;</p> <p></p> <p><strong>Умови:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>- безкоштовне навчання азам роботи та наявність усіх вихідних даних для успішної роботи вже з першого дня роботи (курс навчання безкоштовний);</p> <p>- сучасна CRM-система для зручної роботи співробітників;</p> <p>- велика база об'єктів (вторинного ринку та новобудов) із щохвилинним оновленням;</p> <p>- не менш велика база клієнтів (реальних покупців) по різним напрямкам і побажанням;</p> <p>- професійне розміщення реклами на інтернет-ресурсах, соцiальних мережах, рiелторських спiльнотах та газетних виданнях за рахунок компанії (без участі співробітника у цьому процесі);</p> <p>- повний юридичний супровід, та збір всіх необхідних документів для угоди, включаючи довідки про відсутність заборгованості з комунальних служб тощо (без участі співробітника у цьому процесі);</p> <p>- корпоративні свята, щоквартальні та щорічні заохочення та премії за рахунок компанії;</p> <p>- відмінна репутація у колах наших партнерів та серед клієнтів.</p> <p></p> <p>Додаткова інформація на співбесіді.</p> <p></p> <p><strong>Найкраща робота — це високооплачуване хобі. Приєднуйся до нас!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Агент з нерухомості Estate Invest 40000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 40000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 41000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 41000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 40000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 43000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 40000 грн.
Керівник агентства нерухомості (віддалено) Easy Life Property LLC 41000 грн.
Рієлтор ООО Агентство Недвижимост... 35000 грн.
Фінансовий консультант Гордієнко Юрій Петрович 40000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: