Вакансія Помічник колориста, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Помічник колориста (ТОВ ВудБудПром). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

Вакансія: Помічник колориста (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія ВудБудПром, представляє надзвичайно багатий асортимент засобів для покриття та обробки виробів з дерева (фарби, лаки, масла, абразивні матеріали тощо).</p> <p>У свою команду шукаємо <strong>Помічника колориста</strong>, з подальшим розвитком на Колориста-технолога.</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну та стабільну оплату праці;</li><li>Всі можливості для професійного і кар'єрного зростання;</li><li>Роботу в стабільній компанії з досвідом на ринку більше 5 років;</li><li>Гнучкий графік та комфортні умови роботи.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>знання ПК та 1С (вітається);</li><li>комунікабельність і чесність та точність;</li><li>бажання навчатись.</li></ul><p>Ми готові розглянути кандидатів без спеціальної освіти та досвіду!</p> <p></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>змішування пігментів згідно формул та розробка нових колірних рішень;</li><li>робота із клієнтами та виробниками з метою пошуку оптимальних рішень щодо фарбування;</li><li>виконання підбору не стандартних фарб та масел для дерева;</li><li>технічна підтримка та консультація клієнтів по матеріалах;</li><li>ведення обліку матеріалів.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Електрик-слюсар Cервісне приватне підприє... 16000 грн.
Електрик Cервісне приватне підприє... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Машиніст гусеничного крана МКГ-25БР. ТОВ «Броварське управлінн... 20000 грн.
Геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Інженер - будівельник залізничного транспорту, геодезист Відділ з перевірки земпол... 11000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Штукатури на штукатурну станцію СПД Суяшов договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: