Вакансія Менеджер з продажу, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер з продажу (ТОВ ВудБудПром). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу

На 02.10.2023 в нашій базі:  381 вакансій,   1292 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p>Компанія <strong>«ВудБудПром»</strong> молода та прогресивна компанія у сфері деревообробної промисловості!</p> <p>Шукає енергійного та амбітного <strong>«Менеджера з продажу»</strong> з досвідом роботи в продажах від 1 року для роботи в місті Київ та поза межами його.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Опрацювання існуючої бази «теплих» зацікавлених клієнтів;</li><li>Розвиток та підтримка взаємовигідних відносин з клієнтами;</li><li>Збільшення обсягів продажів;</li><li>Зустрічі із клієнтами, консультації та технічне супроводження продукції;</li><li>Контроль дебіторської заборгованості.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи в продажах від 1 року;</li><li>Вміння вести переговори та продавати;</li><li>Наявність власного авто буде перевагою (компанія компенсує амортизацію та паливо);</li><li>Бажання працювати з якісним товаром, що користується високим попитом;</li><li>Прагнення до навчання та розвитку в сфері продажів;</li><li>Відповідальність, ініціативність, комунікабельність, орієнтованість на результат.</li></ul><p>Ми готові взяти на роботу кандидатів з будь-яким рівнем освіти, якщо вони відповідають нашим вимогам та мають досвід роботи в продажах.</p> <p><strong>Ми пропонуємо</strong> конкурентну заробітну плату, можливість кар'єрного росту та розвитку в компанії із дружнім колективом. Графік роботи в комфортному офісі з 09:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00.</p> <p>Відправляй резюме, чекаємо саме на Тебе!</p><br /><p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: