Вакансія Менеджер з продажу запчастин, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер з продажу запчастин (Транс-Сервіс-КТТ). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Менеджер з продажу запчастин

На 02.10.2023 в нашій базі:  381 вакансій,   1292 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу запчастин (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:</strong></p> <p>• ВИЩА ОСВІТА ОБОВ’ЯЗКОВА;</p> <p>• досвід роботи з продажу запчастин до: кранів, портової перевантажувальної техніки та засобів малої механізації, супутніх товарів – не менше 2 років;</p> <p>• досвід роботи з каталогами змінно-запасних частин та комплектуючих;</p> <p>• досвід роботи з підбором кодів УКТЗЕД.</p> <p><strong>Додаткові знання, вміння, навички:</strong></p> <ul><li>Знання Англійської мови обов'язкове - базовий, середній.</li></ul><ul><li>Впевнений користувач MS-Office, 1-С.</li></ul><p><strong>Особистісні характеристики:</strong></p> <p>Активність, комунікабельність, організаторські здібності, гнучкість, стресостійкість, здатність працювати в режимі багатофукціональної діяльності, самостійність.</p> <p><strong>У</strong><strong>мови</strong><strong> р</strong><strong>о</strong><strong>бот</strong><strong>и</strong><strong>:</strong></p> <p>Графік 5/2, режим з 9:00 до 18:00.</p> <p><strong>Обов"язки:</strong></p> <ul><li>Знання та вміння працювати зі спеціалізованими і оригінальними програмами і каталогами з пошуку та підбору запчастин. </li><li>Ведення переговорів, укладання контрактів, формування замовлень, вирішення конфліктних ситуацій, повний супровід продажів.</li><li>Складання заявок, прийом замовлень від клієнтів, ведення клієнтської бази, телефонні та особисті переговори з клієнтами,</li><li>Консультації з асортименту, цін та наявності ЗЗЧ; </li><li>Підготовка документів із розрахунків із клієнтами; </li><li>Контроль товарних залишків;</li><li>Розширення клієнтської бази, робота з існуючими клієнтами (збір інформації та аналіз потенціалу, підтримка відносин, виявлення потреб);</li><li>Отримання зворотного зв'язку з клієнтами з метою оцінки їх задоволеності якістю обслуговування співробітниками;</li><li>Проведення переговорів щодо врегулювання конфліктів з клієнтами (особисті зустрічі та по телефону);</li></ul><p><strong>ЗАРАБ</strong><strong>І</strong><strong>ТНА ПЛАТ</strong><strong>НЯ</strong><strong> :</strong></p> <p><strong>На випробувальний термін 1 м</strong><strong>і</strong><strong>сяц</strong><strong>ь</strong><strong> — </strong><strong>базова ставка (оклад) 8 000,00</strong><strong> грн.</strong><strong> + % за результатами продаж.</strong></p> <p><strong>Після успішного проходження випробувального терміну - за домовленістю.</strong></p> <p>Резюме надсилати на електронну адресу: розгляду керівництвом компанії надісланих резюме кандидати будуть запрошені на співбесіду в офіс компанії.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 20000 грн.
Менеджер з продажу добрив тм JIVA Agro Tach Land 10000 грн.
Консультант магазину взуття ЧП Давиденко Н.П. 12000 грн.
Продавець в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Продавець в кіоск з продажу штучного товару СПД Голуб О. договірна
Продавец в киоск по продаже штучного товара СПД Голуб О. договірна
Продавець у продуктовий магазин СПД Голуб О. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: