Вакансія Менеджер з продажу, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер з продажу (СВЕТМЕД). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажан</p> <p><strong>Менеджер з продажу</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Запрошуємо до нашої команди менеджера з продажу!</strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо!</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li></ul><ul><li>роботу в стабільній компанії;</li></ul><ul><li>можливість професійного та кар'єрного росту;</li></ul><ul><li>графік роботи: Пн — Пт (з 09:00 до 18:00), Сб та Нд — вихідні;</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong> </p> <ul><li>Організація і ведення продажів продукції компанії.</li></ul><ul><li>Планування і проведення аналітичної роботи.</li></ul><ul><li>Контроль над відвантаженнями товару і розрахунками з покупцями.</li></ul><ul><li>Оформлення необхідних для замовлень документів;</li></ul><ul><li>Оформлення договорів і ведення необхідної документації;</li></ul><ul><li>Проведення переговорів з Замовниками</li></ul><ul><li>Готовність до відряджень по Україні</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong> </p> <ul><li> Вища освіта</li></ul><ul><li> Досвіт роботи від 3-х років</li></ul><ul><li> Знання англійської мови буде перевагою</li></ul><ul><li> Знання медицини буде перевагою </li></ul><ul><li> Порядність</li></ul><ul><li> Стресостійкість</li></ul><ul><li> Схильність до аналітичній роботі</li></ul><ul><li> Працелюбність та відповідальність</li></ul><ul><li> Уважність</li></ul><ul><li> Вміння працювати з людьми</li></ul><p><br /></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор call-центра Імпортброк 20000 грн.
Водій-експедитор Mini Melts Україна (ФОП К... 20000 грн.
Водій БЦ Полімер 6500 грн.
Сортувальник Дацюк О.А. 13500 грн.
Вантажник складу ТЗОВ Фасад Експо 12000 грн.
Експедитор. м.Тернопіль DUS Level 19800 грн.
Експедитор. м.Івано-Франківськ DUS Level 19500 грн.
Експедитор. м. Одеса DUS Level 23000 грн.
Експедитор. м.Дніпро DUS Level 21000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Імпортброк 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: