Вакансія Менеджер з продажу в інтернет-магазин, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер з продажу в інтернет-магазин (ТрендМаркет). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Менеджер з продажу в інтернет-магазин

На 03.06.2023 в нашій базі:  269 вакансій,   1279 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу в інтернет-магазин (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><br />У компанію Тренд Маркет потрібен оператор, який бажає багато заробляти!</p> <p>Продаємо товари різних груп - товари для дому, дітей, відпочинку, подарунки та інше.</p> <p></p> <p><strong>Вимоги до кандидату:</strong></p> <p>Володіння компьютером на рівні користувача. (впевнена робота у браузері та швидкий набір тексту)</p> <p>Вільне володіння українською мовою</p> <p>Відповідальність, комунікабельність</p> <p>Бажання заробляти</p> <p>Обов'язково наявність ноутбука</p> <p></p> <p><strong>Умови:</strong></p> <p>Робота в офісі (можливо й віддалено, після навчання)</p> <p>Стабільна виплата заробітної плати</p> <p>Ставка за кожне прийняте замовлення+% за додаткові продажи (апсейл, кроссейл)</p> <p>Графік роботи 5 робочих днів</p> <p>З 9:00-18:00 або з 18:00-21:00, (можливий підбір індивідуального графіку)</p> <p>Регулярні навчання</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <p>Прийом та обробка замовлень через телефонію Бінотел (тільки гаряча база)</p> <p>Робота у CRM системі Sales Drive</p> <p>Консультація,допомога клієнтам по телефону</p> <p>Ваш заробіток залежить тільки від Вас.</p> <p>Багато замовлень, яких вистачить всім.</p> <p>Співробітники отримують від 10-25 тис стабільної заробітної плати.</p> <p><br /></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу Карьера АКР 25000 грн.
Водій-експедитор Mini Melts Україна (ФОП К... 20000 грн.
Менеджер з продажу WorkHunter (ФОП Сорокіна ... 30000 грн.
Сортувальник Дацюк О.А. 13500 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами-методист Навчальний Центр Безпека ... 10000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Імпортброк 35000 грн.
Менеджер з продажу (CRM, B2B) «Фабрика клієнтів» 35000 грн.
Мерчендайзер Феско мерчендайзинг договірна
Менеджер з продажу автозапчастин (з власним авто) ООО «АВТОЗЕНИТ» 17000 грн.
Customer Support Manager CCS 49000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: