Вакансія Керівник швейного виробництва, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Керівник швейного виробництва (Вінницький обласний центр зайнятості). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Легка промисловість / Керівник швейного виробництва

На 07.08.2022 в нашій базі:  102 вакансій,   1204 резюме

Вакансія: Керівник швейного виробництва (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Могилів-Подольський
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Велике швейне підприємство </strong><strong>з виробництва повсякденного одягу, спецодягу та військової форми</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>ВИМОГИ:</strong></p><ul><li>В/о (технологія швейного виробництва);</li> <li>Досвід роботи на швейному виробництві на керівних посадах обов’язково!</li> <li>Досвід організації фінансово-господарської діяльності фабрики;</li> <li>досвід в управлінні людьми та підбору персоналу;</li> <li>досвід організації технічного обслуговування виробництва пр.</li> </ul><p><strong>ОБОВ’ЯЗКИ:</strong></p> <ul><li>Контроль виробничих процесів:</li> <li>Контроль дотримання технологічних процесів, оперативне виявлення та усунення причин їх порушення;</li> <li>Контроль якості продукції або виконуваних робіт;</li> <li>Розробка заходів щодо підвищення якості продукції та більш ефективного використання виробничих потужностей;</li> <li>Планування та забезпечення виконання плану випуску продукції;</li> <li>Контроль раціонального використання устаткування;</li> <li>Контроль за ТО та ремонтом обладнання (планові, позапланові);</li> <li>Економне витрачання сировини, матеріалів, енергії та зниження витрат та ін.</li> </ul><p>ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:</p> <ul><li>відповідальність</li> <li>організованість</li> <li>лідерство</li> </ul><p>Розглянемо кандидатів з інших міст, які готові до переїзду, оренда житла компенсується.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Прачка ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Закройщик Швейный цех на Теремках 10000 грн.
Швея Швейный цех на Теремках 10000 грн.
Швачка ФОП Харченко Віталій Олек... договірна
Швея Ателье Шпилька 12000 грн.
Швачка Автогардероб 18000 грн.
Швачка Швейна фабрика «Катріна» договірна
Головний технолог швейного виробництва Ярослав 30000 грн.
Швачка Ярослав 12000 грн.
Швея Вінницький обласний центр... 6500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: