Вакансія Менеджер по персоналу, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Менеджер по персоналу (DirectAuto). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер по персоналу

На 07.08.2022 в нашій базі:  102 вакансій,   1204 резюме

Вакансія: Менеджер по персоналу (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>DirectAuto</strong><strong>, більше 23 років працює та розвивається у сфері продажу та підбору автозапчастин.</strong></p> <p>У зв`язку із розширенням відкрито вакансію <strong>«Менеджер по персоналу».</strong></p> <p><br /></p> <p><strong>Ми очікуємо:</strong></p> <ul><li>Закриття відкритих вакансії;</li><li>Підбір, співбесіди на різні вакансії;</li><li>Адаптацію нових співробітників в компанії;</li><li>Організація проектів, заходів, корпоративів;</li><li>Створення корпоративної та дружньої атмосфери в колективі.</li></ul><p><strong>Основні вимоги</strong>:</p> <ul><li>Вміння розвивати людей;</li><li>Здібності відчувати людей;</li><li>Знання та вміння у всіх етапах найму;</li><li>Орієнтованість на результат;</li><li>Дедлайн у задачах та проектах;</li><li>Навики роботи з ПК, Office, (вітаються навики у Photoshop);</li><li>Готовність та вміння працювати в багатозадачному режимі.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Професійну та успішну команду;</li><li>Корпоративну культуру;</li><li>Сучасний офіс та комфортні умови праці;</li><li>Цікаві проекти та заходи;</li><li>Можливість самореалізовуватись;</li><li>Кар'єрний ріст.</li></ul><p>І тепер, якщо ви уважно прочитали цю вакансію і вирішили, що хочете з нами працювати, напишіть у відгуку «Я хочу працювати в DirectAuto». Так ми зрозуміємо, що ви уважний кандидат.</p> <p></p> <p>Стань частиною <strong>команди DirectAuto</strong>! Надсилай своє резюме на пошту або телефонуй за номером <strong>...</strong><strong>40</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Рекрутер Riviera group 20000 грн.
Інженер з охорони праці Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Рекрутер у HR компанію (без прив'язки до офісу) IZIiChar 15000 грн.
Менеджер з підбору співробітників та працівників «СІ-Менеджмент Україна» 20000 грн.
Менеджер з управління персоналом «Ужгородская швейная фабр... 15000 грн.
Скаут-менеджер, рекрутёр в брачное агентство Two Hearts 10000 грн.
Менеджер по підбору персоналу Луто групп договірна
Рекрутер у HR компанію (без прив'язки до офісу) IZIiChar договірна
Рекрутер консультант ТОАНІС договірна
Рекрутер зі знанням румунської мови Hedgehog 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: