Вакансія Гід-трансфермен на курортах Туреччини, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Гід-трансфермен на курортах Туреччини (Pegas Touristik). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Готельний бізнес / Гід-трансфермен на курортах Туреччини

На 28.06.2022 в нашій базі:  87 вакансій,   1170 резюме

Вакансія: Гід-трансфермен на курортах Туреччини (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Професійні вимоги.</strong></p> <ul><li>Вища або середня освіта (можливо незакінчена), переважно в туризмі.</li><li>Відповідальність, високі комунікативні навички, грамотна мова, доброзичливість, уміння працювати в команді.</li><li>Готовність навчатися та розвиватися.</li><li>Владіння англійською мовою на рівні pre-intermediate, володіння іншими іноземними мовами вітається.</li></ul><p><strong>Заявка на вакансію повинна включати:</strong></p> <ol><li>Резюме. Ваша анкета (російською мовою) має містити повну інформацію про Вашу освіту та досвід роботи, Ваше фото</li><li>Посилання на відео презентацію російською мовою (розповідь про себе), у відео форматі, тривалість – не більше 3 хвилин. Відео слід завантажити на google disk та надіслати відкрите посилання (без паролів). Не слід надсилати сам відео файл!</li><li>Таблиця з Вашими даними у форматі ексель для систематизування набору співробітників.</li></ol><p>Умови роботи обговорюються з претендентом на окремо.<br />Прохання уважно ознайомитися з нашими вимогами подання заявок. некоректно оформлені заявки не розглядатимуться. Будь ласка, вказуйте вакансію та прізвище, ім'я претендента на тему листа Просимо надсилати Ваші заявки із зазначенням вакансії у темі листа на електронну />Заявка розглядається протягом 7 робочих днів.<br />У разі позитивного результату надходить лист на електронну пошту з подальшим запрошенням на онлайн співбесіду.<br />У разі відмови відповідь не надсилається.</p> <p><strong>Важливо:</strong> працевлаштування на позицію в компанію проходить безпосередньо через відгук шукача на вакансію на сайті, ми не користуємося послугами посередників та агенцій з найму. Працевлаштування безкоштовно.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Горничная в гостиницу, Германия Foline 1300 грн.
Адміністратор в міні-гуртожиток Hostel24 8000 грн.
Прибиральниця Hostel24 5000 грн.
Уборщица в Киев (жильё) ФОП Сечевая Н. А. договірна
Уборщица ФОП Сечевая Н. А. договірна
Уборщица в Киев (жильё) ФОП Сечевая Н. А. договірна
Горничная ФОП Сечевая Н. А. договірна
Покоївка ФОП Сечевая Н. А. договірна
Прибиральниця ТОВ «Київ - Сервіс 05» договірна
Прибиральник ТОВ Житлокомфорт сервіс договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: