Вакансія Готельний гід, представник компанії на курортах Туреччини, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Готельний гід, представник компанії на курортах Туреччини (Pegas Touristik). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Готельний бізнес / Готельний гід, представник компанії на курортах Туреччини

На 28.06.2022 в нашій базі:  87 вакансій,   1170 резюме

Вакансія: Готельний гід, представник компанії на курортах Туреччини (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги до претендента:</strong></p> <ul><li>вища освіта, переважно у сфері туризму, гостинності та сервісу, комунікацій.</li><li>рівень англійської не нижче intermediate</li><li>високі комунікативні навички, грамотна мова, здатність до публічних виступів, відсутність дефектів мови.</li><li>доброзичливість, ввічливість, відповідальність, готовність навчатися.</li><li>досвід роботи у сфері туризму, сервісу, гостинності, активного продажу, зв'язку з громадськістю, реклами, коучингу або супутніх сфер.</li></ul><p><strong>Заявка на вакансію повинна включати:</strong></p> <ol><li>Резюме. Ваша анкета (російською мовою) повинна містити повну інформацію про Вашу освіту та досвід роботи, Ваше фото</li><li>Посилання на відео презентацію англійською мовою (розповідь про себе), у відео форматі, тривалість – не більше 3 хвилин. Відео слід завантажити на google disk та надіслати відкрите посилання (без паролів). Не слід надсилати сам відео файл!</li><li>Таблиця з Вашими даними у форматі ексель для систематизування набору співробітників</li></ol><p>Прохання вказувати вакансію та прізвище, ім'я претендента в темі листа.<br />Умови роботи обговорюються з претендентом окремо під час онлайн інтерв'ю.<br />Прохання уважно ознайомитися з нашими вимогами подання заявок (зміст резюме, відеопрезентація та додаткова таблиця) ), некоректно оформлені заявки розглядатися не будуть.<br />Заявка розглядається протягом 7 робочих днів.<br />У разі позитивного результату надходить лист на електронну пошту з подальшим запрошенням на онлайн співбесіду.<br />В у разі відмови відповідь не надсилається.</p> <p>Просимо надсилати Ваші заявки із зазначенням вакансії у темі листа на електронну адресу працевлаштування на позицію в компанію проходить безпосередньо через відгук шукача на вакансію на сайті, ми не користуємося послугами посередників та агенцій з найму. Працевлаштування безкоштовно.</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Горничная в гостиницу, Германия Foline 1300 грн.
Адміністратор в міні-гуртожиток Hostel24 8000 грн.
Прибиральниця Hostel24 5000 грн.
Уборщица в Киев (жильё) ФОП Сечевая Н. А. договірна
Уборщица ФОП Сечевая Н. А. договірна
Уборщица в Киев (жильё) ФОП Сечевая Н. А. договірна
Горничная ФОП Сечевая Н. А. договірна
Покоївка ФОП Сечевая Н. А. договірна
Прибиральниця ТОВ «Київ - Сервіс 05» договірна
Прибиральник ТОВ Житлокомфорт сервіс договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: