Вакансія Адміністратор в команду, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Адміністратор в команду (Вет Клиника PetService). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Медицина, фармацевтика / Адміністратор в команду

На 07.08.2022 в нашій базі:  102 вакансій,   1204 резюме

Вакансія: Адміністратор в команду (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10900 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Які основні обов’язки нашого працівника?</strong><br /></p> <ul><li>Зустріч відвідувачів та відповіді на їх запитання;</li><li>Запис на прийом;</li><li>Консультація про товари та послуги, їх вартості;<br /></li><li>Проведення розрахунків з відвідувачами;<br /></li><li>Робота з комп. та базою, якщо немає досвіду — ми навчимо Вас!;</li><li>Відповіді на телефонні дзвінки;</li><li>Робота з рекламними агентами;</li><li>Робота з постачальниками товарів.</li></ul><p><strong>Яким вимогам відповідає наш працівник?</strong></p> <ul><li>Користувач ПК MS Office Word, Viber, Telegram, Facebook;</li><li>Володіння російською та українською мовами;</li><li>Презентабельний зовнішній вигляд, знання етикету і правил вічливого спілкування;</li><li>Клієнтоорієнтованість та бажання працювати на результат.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо?</strong></p> <ul><li>Молоду та дружню команду;</li><li>Можливість постійного навчання та розвитку;</li><li>Кар'єрне зростання;</li><li>Конкурентноздатну та своєчасну оплату за вашу роботу;</li><li>Офіційне оформлення;</li><li>Зручний графік роботи: 5/2 або змінний, з 10:00 до 18:00, або с 12.00 до 20.00;</li><li>Територіальне розміщення: Центр міста.</li></ul><p>Якщо в описі Ви побачили себе, то надсилайте свої резюме і ми з вами зв'яжемося!<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Геріатрична медсестра в клініку в Німеччині ФЛП Малецкий А.Н. 105000 грн.
Сиделка на дому с постоянным бесплатным проживанием и питан... ФОП Харлашкина А. П 3000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 1700 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.
Врач Узи ФЛП Мирошник В.Н. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: