Вакансія Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco (Globus zp). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Виробництво / Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco

На 27.11.2021 в нашій базі:  208 вакансій,   1003 резюме

Вакансія: Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:42000 грн
  • Місто:Чехія
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Працевлаштування безкоштовне</strong></p> <p><strong></strong></p> <p><strong>IVECO</strong></p> <p>Industrial Vehicles Corporation - міжнародний автомобілебудівний концерн.</p> <p>Відкривається робоча карта (1,2 роки), можлива зміна роботодавця, якщо людина вже в Чехії.</p> <p>Тестування проходитиме в Україні (Київ скоріше за все), коли набирається група зварювальників (40-50 людей)</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Чоловіки до 50 років</li><li>Досвід роботи</li><li>Технічна освіта</li><li><strong>Хороший стан здоровя</strong></li></ul><p><strong>Обовязки: </strong>підготовка до зварювання та зварювання металічних каркасів для автобусів, контроль якості зварювання</p> <p><strong>Графік роботи: </strong>3 зміни по 8 годин (7,5 годин робочі, півгодини перерва), 5 днів на тиждень</p> <p><strong>Заробітна плата: </strong>в середньому</p> <p>178+ CZK за годину нетто</p> <p>+ 12 CZK/год в після обідні зміни</p> <p>+ 14% за нічні зміни</p> <p>+ персональний бонус приблизно 3000 CZK</p> <p>+ 30% за понаднормові</p> <p>+ 15% за роботу у вихідні</p> <p>+ щомісячний бонус за відвідування 1750 CZK</p> <ul><li>Можливі робочі суботи (рідко)</li><li>Проживання безкоштовне:</li><li>гуртожиток в 10 хв ходьби від заводу</li><li>Вода для пиття на заводі безкоштовна в безлімітному обсязі</li><li>Пільгове харчування на заводі (на вибір, в середньому 24 CZK)</li><li>Вітамінні комплекси</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Різнороби (підсобні робітники) в паркетний цех ГК «Північ» договірна
Разнорабочие (подсобные работники) в паркетный цех ГК «Північ» договірна
Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і ... СуперПоверхность 15000 грн.
Инженер-электронщик ФЛП Самарин Е. Г. 13000 грн.
Рабочий Макаров А.А. 16000 грн.
Слесарь, Iveco Globus zp 35000 грн.
Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow Globus zp 32000 грн.
Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco Globus zp 42000 грн.
Сварщик CO2, Doosan Bobcat Globus zp 42000 грн.
Монтажник, Оператор монтажа, Doosan Bobcat Globus zp 37000 грн.

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: