Вакансія Оператор склада DHL, Упаковщик DHL, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Оператор склада DHL, Упаковщик DHL (Globus zp). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Логістика, доставка, склад / Оператор склада DHL, Упаковщик DHL

На 27.11.2021 в нашій базі:  208 вакансій,   1003 резюме

Вакансія: Оператор склада DHL, Упаковщик DHL (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:28000 грн
  • Місто:Чехія
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ</strong></p> <p><strong>DHL (м.Хомутов, на півночі Чехії, недалеко від кордону з Німеччиною)</strong></p> <p><br /></p> <p>Логістична компанія, склади</p> <p>Робота зі сканером, робота на прийомі, відправлення, розвантаження, упакування і перепакування посилок, транспортування по складу, зняття і укладання на транспортувальну стрічку.</p> <p>Робота не важка, у чистому середовищі. Жінок ставлять на легші процеси</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Чоловіки, жінки, сімейні пари до 50 років</li><li>Хороший стан здоровя</li></ul><p>- Вміння читати, писати, рахувати</p> <p><strong>УМОВИ РОБОТИ</strong></p> <p>1. Офіційне працевлаштування по робочій візі на 3 місяці, контракт підписується із компанією Manpower</p> <p>2. Змінний графік роботи по 8 годин(6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), 165 робочих годин на місяць + понаднормові;</p> <p>3. Один безкоштовний обід за зміну</p> <p>4. Житло надає роботодавець. Проживання в гуртожитку, де є 2-4 місні номери. Сімейним парам окрема кімната</p> <p>Вартість житла до 2700 крон, вираховується із зарплати</p> <p>5. Безкоштовний спец.одяг</p> <p>6. Проїзд на роботу громадським транспортом, проїзний на місяць коштує 350 крон</p> <p>До роботи 30 хвилин пішки</p> <p>7. Проїзд у Чехію безкоштовний</p> <p>8. Оплачувана відпустка 1,5 дні за місяць. Вони або можуть взяти собі оплачуваний вихідний, або роботодавець компенсує їм невикористану відпустку грошима в зарплату</p> <p><strong>ЗАРПЛАТА</strong></p> <p>Оплата 120 крон/год нетто</p> <p>18916 крон/міс мінімально гарантована ЗП + бонуси і понаднормові години</p> <p>З бонусами і понаднормовими мінімально 22190 CZK/міс, може бути більше</p> <p>БОНУСИ</p> <p>До 2500 CZK/міс персональний бонус(за результатами роботи)</p> <p>10% - доплата за роботу в нічну зміну</p> <p>10% - доплата за понаднормову роботу</p> <p>40% - доплата за роботу в суботу і неділю</p> <p>100% - оплата відпустки</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водії категорії "Е" ТОВ "Компанія Аякс" 18000 грн.
Оператор склада DHL, Упаковщик DHL Globus zp 28000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій вантажних перевезень ЧП «Обуховгорвторресурсы» договірна
Гузчик-комплектовщик ТД ПОЛЯКОВ договірна
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірна

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: