Вакансія Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow (Globus zp). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Виробництво / Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow

На 27.11.2021 в нашій базі:  208 вакансій,   1003 резюме

Вакансія: Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:32000 грн
  • Місто:Чехія
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ</strong></p> <p><strong>Завод </strong>Wikov</p> <p><strong>м.Зруч над Сазавою(70 км від Праги), Чехія</strong></p> <p><br /></p> <p>Wikov - займається машинобудуванням понад 130 років. Компанія виробляє шестерні та механічні редуктори.</p> <p>Машина регулюється принаймні раз на зміну. Базові знання програмування, читання з креслення документації, робота з датчиками, мікрометром, фрезерним верстатом, токарним верстатом. Обробка точних деталей на ЧПУ. Бажання вивчати чеську мову.</p> <p>Обладнання: Токарні верстати Siemens та Heidenhaim / CNC, фрезерні верстати з ЧПУ (можливість звичайних верстатів(1 місце), наприклад, шліфувальна машина)</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>- Чоловіки до 50 років</p> <p>- технічна освіта в галузі металообробки (може не бути у випадку професійного досвіду з металообробкою)</p> <p>- Досвід роботи по спеціальності від 2х років (практика невеликого серійного виробництва э великою перевагою)</p> <p>- міцне здоров'я, особливо: серця, судин та опорно-рухового апарату (кисті, ноги)</p> <p><strong>Зарплата:</strong></p> <p><strong>Зарплата на випробувальний термін(1-3 місяці):</strong></p> <p><strong>140</strong> СZK/год брутто</p> <p>21490 СZK/міс нетто без овертаймів</p> <p>27284 СZK/міс нетто з овертаймами</p> <p><strong>Бонуси:</strong></p> <p>0 - 30% (0 - 6848 CZK) бонус за продуктивність відповідно до виконання стандартів (у першому півріччі оплата становить 100% під час навчання, якщо немає дисциплінарних проблем)</p> <p>1300 CZK бонус за відпрацювання норми робочих годин на місяць (допустиме відхилення 3,5 години)</p> <p>20 CZK/год доплата за роботу в післяобідню зміну</p> <p>30 CZK/год доплата за роботу в нічну зміну</p> <p>15% - доплата за зміну в суботу та неділю</p> <p>25% - доплата за понаднормові години (ПН-ПТ)</p> <p>100% - оплата відпустки</p> <p><strong>УМОВИ РОБОТИ</strong></p> <p>1. Офіційне працевлаштування, підписується контракт на 2 роки напряму з компанією Wikov</p> <p>2. Випробувальний термін 3 місяці.</p> <p>3. Робота по 8 годин в 3 зміни(6-14, 14-22, 22-6) з пн по пт</p> <p>Понаднормові відповідно до виробничих потреб</p> <p>4. Оплачувана відпустка: 25 днів на рік + лікарняні</p> <p>5. Пільгове харчування обід за 30 крон</p> <p>6. Медичне страхування: страхування життя, від травм і на випадок хвороби.</p> <p>7. Житло надає роботодавець безкоштовно на весь період контракту</p> <p>Проживання надається в гуртожитку по 2 людини у кімнаті. Кухня з необхідною технікою і ванна на поверсі.</p> <p>Піша доступність до місця роботи</p> <p>8. Безкоштовний спец.одяг</p> <p>9. Медичний огляд проводиться на місці за рахунок роботодавця.</p> <p>10. Проїзд у Чехію за рахунок роботодавця</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Різнороби (підсобні робітники) в паркетний цех ГК «Північ» договірна
Разнорабочие (подсобные работники) в паркетный цех ГК «Північ» договірна
Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і ... СуперПоверхность 15000 грн.
Инженер-электронщик ФЛП Самарин Е. Г. 13000 грн.
Рабочий Макаров А.А. 16000 грн.
Слесарь, Iveco Globus zp 35000 грн.
Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow Globus zp 32000 грн.
Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco Globus zp 42000 грн.
Сварщик CO2, Doosan Bobcat Globus zp 42000 грн.
Монтажник, Оператор монтажа, Doosan Bobcat Globus zp 37000 грн.

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: