Вакансія Слесарь, Iveco, Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Слесарь, Iveco (Globus zp). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Виробництво / Слесарь, Iveco

На 16.10.2021 в нашій базі:  208 вакансій,   1003 резюме

Вакансія: Слесарь, Iveco (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Чехія
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ</strong></p> <p><strong>IVECO</strong></p> <p>Industrial Vehicles Corporation - міжнародний автомобілебудівний концерн.</p> <p>Відкривається робоча карта (1,2 роки), можлива зміна роботодавця, якщо людина вже в Чехії.</p> <p><strong>Наша пошта: до 50 років</li><li>Досвід роботи</li><li>Технічна освіта</li><li><strong>Хороший стан здоровя</strong></li></ul><p><strong>Обовязки: </strong>робота на монтажній лінії (робота з інструментами - дриль, ключі і т.д.)</p> <p><strong>Графік роботи: </strong>2 зміни по 8 годин 06-14, 14-22. (7,5 годин оплачується, 30 хв обідня перерва), 5 днів на тиждень</p> <p><strong>Заробітна плата: </strong>в середньому 24000-28000 CZK нетто</p> <p>145 CZK за годину нетто</p> <p>+ 12 CZK/год в після обідні зміни</p> <p>+ 14% за нічні зміни</p> <p>+ персональний бонус приблизно 3000 CZK</p> <p>+ 30% за понаднормові</p> <p>+ 15% за роботу у вихідні</p> <p>+ щомісячний бонус за відвідування 1750 CZK виплачується раз на рік, як 13 зарплата</p> <ul><li>Можливі робочі суботи (рідко)</li><li>Проживання безкоштовне:</li><li>гуртожиток в 10 хв ходьби від заводу</li><li>Вода для пиття на заводі безкоштовна в безлімітному обсязі</li><li>Пільгове харчування на заводі (на вибір, в середньому 24 CZK)</li><li>Вітамінні комплекси</li><li>Ваучер на спорт 5000 CZK на рік</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Різнороби (підсобні робітники) в паркетний цех ГК «Північ» договірна
Разнорабочие (подсобные работники) в паркетный цех ГК «Північ» договірна
Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і ... СуперПоверхность 15000 грн.
Инженер-электронщик ФЛП Самарин Е. Г. 13000 грн.
Рабочий Макаров А.А. 16000 грн.
Слесарь, Iveco Globus zp 35000 грн.
Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow Globus zp 32000 грн.
Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco Globus zp 42000 грн.
Сварщик CO2, Doosan Bobcat Globus zp 42000 грн.
Монтажник, Оператор монтажа, Doosan Bobcat Globus zp 37000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: