Вакансія Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і керамограніта (без досвіду, навчаємо), Запоріжжя. Пошук роботи в Запоріжжі - Робота Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і керамограніта (без досвіду, навчаємо) (СуперПоверхность). Шукаю роботу в Запоріжжі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Запоріжжі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Запоріжжі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Запоріжжі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Запоріжжі!

вакансії Запоріжжі / вакансії Виробництво / Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і керамограніта (без досвіду, навчаємо)

На 27.11.2021 в нашій базі:  208 вакансій,   1003 резюме

Вакансія: Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і керамограніта (без досвіду, навчаємо) (в Запоріжжя)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Вишневе
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Супер Поверхность» запрошує працівників без досвіду роботи з бажанням розвиватися на вакансію- помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і керамограніта.</p> <p>Наша компанія спеціалізується на виготовленні ексклюзивних виробів за індивідуальним замовленням, таких як стільниці, барні стійки, рецепції, ступені, облицювання стін, меблевих фасадів та інше</p> <p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>пунктуальний, відповідальний, уважний, охайний зовнішній вигляд;</li> </ul><ul><li>бажання гарно заробляти;</li> </ul><ul><li>дбайливе ставлення до інструментів;</li> </ul><ul><li>без шкідливих звичок;</li> </ul><ul><li>вітаються вміння читати креслення, досвід роботи в меблевій галузі, посвідчення водія категорії «В» та навики зварювання.</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>графік роботи з 8:00—17:00, пн.- пт.;</li> </ul><ul><li>стабільна заробітна плата від 15000 грн. до 30000 грн. (ставка + %), Ваша заробітна плата буде залежати від швидкості вашої підготовки, навичок і прагнення до роботи;</li> </ul><ul><li>просторе, опалюване виробниче приміщення;</li> </ul><ul><li>наявність повного комплекту якісного інструменту, наявність сучасних станків</li> </ul><ul><li>побутові зручності (санвузли, душ, роздягальня, кухня з холодильником, мікрохвильовою піччю та чайником);</li> </ul><ul><li>можливе навчання в процесі роботи до рівня «майстер»;</li> </ul><ul><li>виробництво знаходиться в м. Вишневе.</li> </ul><p><strong>Ми гарантуємо стабільну і своєчасну виплату заробітну плату та хороші умови роботи.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Різнороби (підсобні робітники) в паркетний цех ГК «Північ» договірна
Разнорабочие (подсобные работники) в паркетный цех ГК «Північ» договірна
Помічник майстра з виготовлення виробів з штучного кварцу і ... СуперПоверхность 15000 грн.
Инженер-электронщик ФЛП Самарин Е. Г. 13000 грн.
Рабочий Макаров А.А. 16000 грн.
Слесарь, Iveco Globus zp 35000 грн.
Оператор станков с ЧПУ (высокий профиль), завод Wikow Globus zp 32000 грн.
Сварщик CO2 - MIG MAG, Iveco Globus zp 42000 грн.
Сварщик CO2, Doosan Bobcat Globus zp 42000 грн.
Монтажник, Оператор монтажа, Doosan Bobcat Globus zp 37000 грн.

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: