Персонал Запоріжжя: резюме та пошук співробітників в Запоріжжі, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Запоріжжі швидко, шукаю резюме в місті Запоріжжя.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Запоріжжі. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Запоріжжі, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Запоріжжі!

Резюме: Керівник, Заступник директора структурного підрозділу-організації в сфері містобудування (Запоріжжя)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Запоріжжя
 • Досвід роботи: 11 рок. 11 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

 • заступник начальника управління КО "Київгенплан"

  робота з замовниками з питань розгляду проектної та містобудівної документації (аналітичний містобудівний моніторинг), укладання договорів та угод, контроль дотримання договірних строків та строків виконання робіт (вихідних документів – висновків/листів): терміну опрацювання вхідних документів відповідними структурними підрозділами, контроль якості підготовки, відповідного оформлення матеріалів та їх отримання замовником, ведення архівної бази даних, її формування та наповнення за такими напрямками:

  - перевірка, підтвердження можливості зміни функціонального призначення земельних ділянок відповідно до інвестиційних намірів замовника;

  - перевірка можливості будівництва (реконструкції) об’єкта з наданими техніко- економічними показниками, їх коригування (за необхідності);

  - розгляд наданих документів з питань відповідності намірів забудови земельної ділянки положенням чинної та проектної містобудівної документації з врахуванням існуючих та проектних планувальних обмежень, інженерної та транспортної інфраструктури мікрорайону (міста) при проектуванні об’єкту;

  - врахування намірів замовників в проекті Генерального плану, проектах детальних планів територій та проекті плану Зонування міста Києва.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:Керівник, Заступник директора структурного підрозділу-організації в сфері містобудуванняJobs.ua рекомендує переглянути: