Персонал Запоріжжя: резюме та пошук співробітників в Запоріжжі, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Запоріжжі швидко, шукаю резюме в місті Запоріжжя.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Запоріжжі. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Запоріжжі, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Запоріжжі!

Резюме: Керівник відділу збуту (Запоріжжя)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Запоріжжя
 • Досвід роботи: 13 рок. 7 міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: мужской

Досвід роботи

 • Начальник автозаправного комплексу ТОВ "ОККО-РІТЕЙЛ

  Ефективне управління АЗС;Формування ефективної команди працівників АЗС;Забезпечення дотримання "Стандартів обслуговування клієнтів в мережі АЗК "ОККО", привітного та ввічливого обслуговування клієнтів, вчасного та коректного розгляду звернень клієнтів;Забезпечення стабільного росту продаж всіх продуктів та послуг, постійного приросту лояльних до Підприємства клієнтів;Забезпечення та підтримання чистоти території, обладнання, приміщень АЗС, магазину, хот-кафе;Організація згідно діючих методик та контроль приймання, зберігання та відпуску ТМЦ на АЗС (паливо, супутні товари, напівфабрикати тощо). Недопущення понаднормових нестач та втрат ТМЦ;Формування звітності по основних показниках роботи АЗС. Здійснення аналізу якісних та кількісних показників роботи, планування та вживання заходів по усуненню виявлених недоліків;Контроль роботи АЗС;Складання актів огляду, робота з листами наставництва, бланками активного тренування;Проведення інвентаризацій майна, ТМЦ та готівкових коштів на АЗС з визначеною періодичністю.

 • Заступник директора по комерції ТОВ "ІМПЕРОВО-ФУДЗ"

  оптовий продаж продукції власного виробництва;пошук нових клієнтів;моніторинг ринку;контроль відвантажень і правильності заповнення документів;забезпечення взаємодії між усіма відділами компанії (бухгалтерія, фінансовий відділ, виробництво);ведення внутрішньої звітності;ведення переговорів;постачання.

 • Економіст ТОВ "АГРОХОЛДІНГ "АВАНГАРД"
 • Головний спеціаліст організаційного відділу Тернопільська районна рада

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:Керівник відділу збутуJobs.ua рекомендує переглянути: